O firmie

Działamy w branży od 2004 roku. Rozwój naszej firmy jest oparty na działalności handlowo-usługowej przez: sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji. Znajdziesz nas w Kosinach Bartosowych, nieopodal Mławy. Mamy także oddział w Ząbkach — dlatego obsługujemy również Klientów z Warszawy i okolic.

Realizujemy klimatyzację zarówno do domów, mieszkań, jak i możemy zająć się instalacją klimatyzacji serwerowni w Warszawie. Poza montażem i sprzedażą, podejmujemy się przeglądów oraz konserwacji. Gwarantujemy bardzo szybki czas napraw.

 

Oferujemy klimatyzację takich marek jak między innymi: Gree, LG, Mistubishi, Daikin. To czołowe marki w swojej branży. W tym miejscu znajdziesz katalogi i dokładne cenniki.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje i uzyskujemy kolejne certyfikaty. Uzyskane przez nas doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług i dokładne wykonanie zleconych prac. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są zadowoleni Klienci. Naszym celem jest ich satysfakcja. Dołącz do tego grona i zaufaj naszemu serwisowi klimatyzacji z okolic Warszawy i Mławy. Zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania w Twoim domu, mieszkaniu, lokalu usługowym lub biurze.

 

Poniżej zamieszczamy certyfikaty renomowanych producentów: