O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy w branży od 2004 roku. Cechujemy się doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą. Posiadamy praktyczną wiedzę w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Wieloletnie doświadczanie w branży umożliwia nam kompleksowe podejście do każdego klienta.

Nasza główna siedziba znajduje się w Kosinach Bartosowych ( okolice Mławy). Działamy na terenie Mławy, Ciechanowa, Działdowa, Żuromina, Nidzicy, Przasnysza, Płońska. Dzięki oddziałowi w Radzimin/Cegelnia jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać klientów z Warszawy i okolic.

Jesteśmy firmą opierającą swoją działalność wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i uzyskujemy kolejne certyfikaty. Uzyskane przez nas doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług i dokładne wykonanie zleconych prac. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są zadowoleni Klienci. Naszym celem jest ich satysfakcja. Zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania w Twoim domu, mieszkaniu, lokalu usługowym lub biurze.

Poniżej zamieszczamy certyfikaty renomowanych producentów: